Семінар 29.11.2018

    29 листопада 2018 року на базі Станції юних техніків відбувся міський семінар для педагогів закладів позашкільної освіти міста на тему «Комплексний підхід до впровадження проектної технології в практику педагога позашкільного навчального закладу». 

 

Детальніше . . .

27.10.2016

     27 жовтня 2016 року на базі станції юних техніків було проведено засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків авіа-, ракето-, авто-, судномоделювання «Проектна діяльність в гуртках спортивно-технічного профілю як фактор розвитку педагога і вихованця».

 

Детальніше ...

Робота над єдиною науково-методичною проблемою закладу

 

Робота над єдиною науково-методичною проблемою закладу  

Науково-методична проблема «Формування соціальної компетентності учнівської молоді в умовах позашкільного навчального закладу»

  

Перспективний план втілення науково-методичної проблеми

  

Тематика засідань педагогічної ради

  

Детальніше ...

Робота над єдиною науково-методичною проблемою закладу «Формування соціальної компетентності учнівської молоді в умовах позашкільного навчального закладу»

 

     Мета: Вдосконалення професійної компетентності кожного педагога, підвищення науково-теоретичного і загально культурного рівня, психолого-педагогічної підготовки та професійної майстерності, розвиток їх творчої ініціативи, формування в них готовності до самовдосконалення, самоосвіти, саморозвитку.

 

      Головне завдання методичної роботи: створення умов для постійного творчого та фахового зростання кожного педагога, забезпечення професійної самореалізації педагогічних працівників та утвердження їхнього високого ...

Детальніше ...

Про підсумки роботи над проблемним питанням закладу «Формування творчої особистості в сучасних умовах позашкільної освіти»

    

     У 2011 – 2012 навчальному  році педагогічний колектив закладу розпочав роботу над проблемним питанням «Формування творчої особистості в сучасних умовах позашкільної освіти». Робота Станції юних техніків була спрямована на виконання Закону України «Про позашкільну освіту», Положень: «Про позашкільний навчальний заклад», «Про центр. Будинок. Клуб науково-технічної творчості учнівської молоді, станцію юних техніків»  інших чинних законодавчих та нормативних документів. Станція юних техніків здійснювала свою діяльність відповідно до статуту. Організація роботи по реалізації  науково-методичної  ...

 

Детальніше ...

Методична робота закладу

Формування соціальної компетентності учнівської молоді на заняттях гуртка