Відкриття прогулянкового майданчику

     3 червня у Станції юних техніків відбулося урочисте відкриття прогулянкового майданчика. 

 

Читати далі . . .

Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях

     З метою проведення профілактичної роботи щодо попередження травмування дітей у заклоді 30 листопада 2018року було проведено конкурс дитячого малюнку "Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях" в я кому прийняли участь вихованці середньго та старшого шкільного віку.

Відпочиваємо дружньо та весело!

1 червня – День захисту дітей

     Вже традиційно - 1 червня у Станції юних техніків відзначається Міжнародний день захисту дітей. Саме в цей день відбулося відкриття прогулянкового майданчика.

 

Читати далі . . .

Олімпійський день

     7 червня за чудової сонячної погоди у закладі  відбулося справжнє спортивно-мистецьке свято - «Олімпійський день». Метою програми було сприяння розвитку у вихованців фізичних і моральних якостей; виховання колективізму, почуття відповідальності за власне здоров’я.

     Участь в олімпійському святі взяли 25 вихованців закладу. В цілому програма Олімпійського дня була в край розмаїтою. Спершу вихованці закладу здійснили подорож у минуле Стародавньої Греції та дізналися про початок і створення олімпійських ігор. Потім розпочалися справжні змагання, до яких увійшли: «Естафета олімпійського вогню», «Баскетбол», «Веселі перегони», «Гімнастика», «Хокей на траві». На кожному з цих спортивних етапах усі охочі могли випробувати свої сили в тому чи іншому виді рухової активності, а то й вперше позмагатися зі своїми ровесниками, які вже не один рік займаються спортом.

      Це було дійсно свято спорту та радості, під час якого діти показали свої спортивні навички, бажання займатися фізичною культурою та вести активний спосіб життя.

Прогулянковий майданчик "Сонечко"

Сьогодні 1 червня у Станції юних техніків, з метою організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей влітку, відбулося  відкриття прогулянкового майданчика «Сонечко».

Святкування розпочалось з урочистої лінійки, де культорганізатор Карабут І.А. привітала вихованців закладу з першим літнім днем та  відкриттям прогулянкового майданчика. Вона побажала всім дітям гарного настрою, змістовного відпочинку, теплих, сонячних днів та приємних вражень від перебування в прогулянковому майданчику. Вихованці закладу із задоволенням приймали участь у різних конкурсах та естафетах. Цей день був найкращим, найвеселішим, найприємнішим та найчудовішим.

Для вихованців закладу буде представлено протягом місяця різноманітну культурно-розважальну програму. Це і екскурсії до державної пожежної частини, відвідування басейну при ЗОШ № 3, а також проведення різноманітних конкурсів та спортивних ігор.

 

 

Патріотичне виховання у закладі

Патріотичне виховання у закладі

     Найбільш сприятливі умови для формування патріотизму в сучасній системі освіти існують саме в позашкільних закладах освіти, зокрема у Станції юних техніків. Так як цей вид освіти не обмежений стандартами, орієнтований на особистісні інтереси, потреби і здібності дитини, забезпечує можливість самовизначення і самореалізації, сприяє створенню «ситуації успіху» і творчому розвитку кожного вихованця.

     Детальныше . . .

Наш пошук і творчість і творчість – тобі, Україно!

 

Ми живемо у світі, що постійно змінюється. У таких умовах найкраще орієнтується, ухвалює рішення людина творча, креативна, здатна до генерування і використання нових ідей, нових рішень.  «Від творчого керівника гуртка – до творчого вихованця» - основний заклик співпраці педагогічного та дитячого колективів Станції юних техніків. Багато добрих традицій має заклад, і однією з них, є участь вихованців в обласних та Всеукраїнських масових заходах з науково - технічної творчості.

Детальніше . . .

Веселий літній відпочинок

 

Веселий літній відпочинок

 

     Протягом червня місяця на базі Станції юних техніків працював  прогулянковий майданчик «Сонечко», до якого було зараховано 33 дитини.        

 

      Робота прогулянкового майданчика – одна з ланок системи навчально-виховної роботи, а також важливий компонент оздоровлення та відпочинку вихованців закладу.

 

Детальніше ...   

Організаційно - масова робота