24 травня в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбувся круглий стіл «Відкриття 2016-2017» шкільного Центру інноваційного розвитку «Від лідера школи – до лідера міста».

     У заході взяли участь голова філії центру, вихованка секцій   МАН Станції юних техніків, Синявська Марина,  керівники проектів Щербина Н.С., Дубенчук О.В. та методист СЮТ Островська Н.К. 

     Голова філії представила фільм-презентацію про роботу центру над проектами протягом 2016-2017 навчального року.

     Адміністрація закладу висловлює щиру подяку за плідну роботу керівникам проектів і наукових робіт, 

Конкурс «Влада – це Я»

     З метою  сприяння розвитку  ініціативи старшокласників щодо досягнення інтелектуального, громадського та  духовного потенціалу  особистості,  як активних  громадян міста і держави, 12 квітня на базі  ЮЗШ № 4  було проведено захист  учнівських проектів  щорічного міського конкурс «Влада – це Я». Вперше на конкурс були представлені  й роботи членів  Центру інноваційного розвитку «Від лідера школи - до лідера міста», створеного  у 2016 році за ініціативи міського голови Пароконного В.К.  Всього на конкурс було подано 17 творчих проектів учнів 9-11 класів та слухачів секції МАН.

 

На конкурс від СЮТ було представлено 2 проекти:

 

 «Спортивно-розважальний комплекс»

 виконавець  Гуменюк Еліза учениця 10-А класу Южноукраїнської школи   № 1

  імені Захисників Вітчизни вихованка гуртка «Архітектурне моделювання»

Станції юних техніків.  Керівник проекту Петросян Заруі Суренівна

 

«Лазертаг як спосіб удосконалення воєнної підготовки

 

допризовної молоді»

проект виконав Ковальчук Максим Олексійович учень 10-А класу Южноукраїнської    школи   № 1 імені Захисників Вітчизни, слухач наукового товариства «Пошук» Станції юних техніків.

ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ НА ОТРИМАННЯ СТИПЕНДІЇ МІСЬКОГО ГОЛОВИ «ОБДАРОВАНІСТЬ»

8 грудня у залі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулось урочисте вручення сертифікатів на отримання стипендії міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді.

Сертифікати на суму 1000 гривень стипендіатам вручив міський голова Віктор Кирилович Пароконний.

 

Стипендіатом Станції юних техніків від  міського голови у 2016 році став Куценко Максим  вихованець гуртка "Юні конструктори приладів радіоелектроніки"

 

 

Щиро вітємо Максима!

ВІД ЛІДЕРА ШКОЛИ – ДО ЛІДЕРА МІСТА

     З метою розвитку творчого потенціалу, підтримки і стимулювання обдарованих дітей, за ініціативи міського голови та підтримки Южноукраїнської міської ради, було створено Центр інноваційного розвитку «Від лідера школи - до лідера міста». Центр має стати школою життя, виховання і розвитку старшокласників, які здатні самостійно здобувати знання і застосовувати їх на практиці, генерувати нові ідеї, приймати рішення та планувати стратегію власного життя. 

  11 жовтня в залі засідань Южноукраїнської міської ради відбулося урочисте відкриття Центру. Його створенню передував конкурс дитячих проектів «Влада- це Я!» та робота обдарованих учнів з написання науково-дослідницьких робіт в наукових товариствах Малоъ академії наук України, що працюють в місті   при Станції юних техніків та Центрі дитячої і юнацької творчості, а також участь в Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах.

   Головою філії Центру при Станції юних техніків обрано слухача секцій МАН «Економіка» та «Математика» Синявську Марину, заступником – слухача секції «Фізика-Астрономія» Бабич Олексія.

 

    Координатором філії № 7 Центру інноваційного розвитку призначено методиста СЮТ Островську Н.К.