Вітаємо

Вітаємо!

     Учнів, які успішно склали тестування і стали слухачами наукових відділень Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України у 2018 році

Відділення комп’ютерних наук – Поліщук Валерія і Ніколаєву Катерину;

Відділення математики – Андрусенко Ілону, Усатюк Андрія і Шкурупія  

                                                Віталія;

 

Відділення фізики і астрономії – Далматова Дмитра і Бабікова Дениса.

Секції МАН

Підведено підсумки щорічного міського конкурсу творчих проектів учнівської молоді «Влада – це Я»

 

      18 грудня у залі засідань виконавчого комітету підведено підсумки щорічного міського конкурсу творчих проектів учнівської молоді «Влада – це Я». Конкурс проходив з 1 листопада по 1 грудня. На конкурс було представлено 14 творчих проектів старшокласників.

Зі словами привітання й вдячності за кожний підготовлений учнівський проект до учасників конкурсу звернувся міський голова Євгеній Квасневський.

      За творчість та якісну підготовку робіт Євгеній Анатолійович вручив грамоти та подяки всім учасникам конкурсу, а переможцям сертифікати.

      Переможцями конкурсу визнано: 

  - Бойченко Вікторію, ученицю 10 –В класу ЮЗШ № 3, члена наукового товариства «Пошук» СЮТ та нагороджено сертифікатом І ступеня, грошовою винагородою 400 грн;

  - Доброноса Євгена, учня 11–А класу ЮЗШ № 3, члена секції «Українська мова» МАН ЦДЮТ - сертифікатом ІІ ступеня та грошовою винагородою 300 гривень;

   - Брятко  Анастасію, ученицю 11 – Б класу ЮЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни, члена секції «Медицина» МАН ЦДЮТ - сертифікатом ІІІ ступеня та грошовою винагородою 200 гривень. 

     Начальник управління Юрій Сінчук висловив подяку педагогічним працівникам, які надавали допомогу учням при підготовці робіт. До учасників конкурсу Юрій Михайлович звернувся з побажаннями й надалі діяти, думати, творити на благо рідного міста, суспільства і держави в цілому. Від імені учасників конкурсу  міському голові вручено лист з пропозиціями, які діти визначили як найактуальніші для нашого міста. Учасники конкурсу сподіваються, що їх пропозиції будуть розглянуті і реалізовані по можливості.

Вітаємо 

Бойченко Вікторію

та керівника секції "Математика"

Горкольцеву Тетяну Яківну

з перемогою у конкурсі!

Відбулася зустріч юних дослідників та науковців

     Зустрічалися юні дослідники та науковці, які стали учасниками конкурсу дослідницьких та творчих проектів слухачів секцій та наукових гуртків наукового товариства «Пошук». «Від гіпотези до відкриття» саме такий девіз наскрізно проходив через захід , який організувала методист СЮТ Островська Н.К. спільно з керівниками гуртків і секцій малої академії наук.

     Дві години захоплюючих виступів та демонстрацій представників секцій «Математика», керівник Горкольцева Т.Я., «Економіка», керівник  Полєско Н.М., «Фізика», керівник Мокроусова Н.Ю. Гуртків «Таємниці Всесвіту» та «Фізика дивовижного», керівник Макаренко С.Б. та гуртка «Комп’ютерний дизайн та графіка», керівник Кедич Є.В.
     Виступали діти із двох номінацій «Дебют у науці» ,  де своє захоплення розкрили і презентували Бабич Олексій із темами «Флексогони»  та «Атмосферний тиск» , Гайдаш Катерина із темою «Марс – володар червоних пустель», Чернієнко Катерина із темою «Загадки листа Мобіуса» та настільний календар «Наш Южноукраїнськ», Андрієнко Анна з темою «Географія цифр» . 
Номінація «Планета знань» була представлена  Десятніковою  Катериною  із теми «Економіка в Біблії», Владімировою  Анною  із темою «Математика у медицині», Саветою  Оксаною із темою «Цікаві досліди з фізики», Кузьміченко Вікторією  із темою «Чи легко бути учнем». 
     Кожна робота – це перший крок до країни відкриття та дослідження і виступ в аудиторії однодумців та  прискіпливих критиків, які зацікавлено слухали та готові були задати в будь – який момент запитання . Найбільше зацікавленості визвали роботи  Кузьміченко Вікторії та Чернієнко Катерини із створеним нею настільним календарем, але кожен виступаючий вразив дорослих і залишив частинку поваги та захоплення від його дослідження.
Дорогі діти та наставники! Зичимо Вам покорення і досягнення нових вершин науки,  відкриттів, які розпочалися за шкільною партою і сподіваємось, знайдуть своє продовження в науково – дослідницьких інститутах.